Благодійність

Акція «Подаруй дитині посмішку!»

Житомирська обласна організація «Воскресіння» спільно з Бердичівською молодіжною організацією «Фенікс» в рамках проекту «Соціальну політику в місті творимо разом», до Міжнародного дня захисту дітей, щорічно проводять благодійну акцію «Подаруй дитині посмішку» при підтримці СП «Імперія свята». За умовами акції проводиться збір іграшок та книжок, які у свою чергу передаються до дитячих закладів м. Бердичева, а саме до дитячої школи інтернат, дитячих садочків, дитячого відділення міської лікарні, міського центру «Юність», сім’ям які знаходяться на обліку у центрі соціальних служб для молоді, дитячому оздоровчому табору «Соколятко» та прийомній родині. Мета даної акції: об’єднання громади Бердичівщини навколо проблеми, соціального сирітства та дитячої бездоглядності.

Image
Image

Акція «Чисто паті»

Екологічна акція «Чисто паті», мала на меті привернення громади міста до охорони навколишнього середовища, чистоти довкілля. Молоді активісти вийшли на прибирання паркової зони біля річки Гнилопять, акцію підтримали мер міста, державні службовці, викладачі, підриємці, місцеві ЗМІ.

Обладнення для Центральної міської лікарні

Для Центральної міської лікарні нашими волонтерами будо передано обладнення для людей, які не можуть самостійно передвигатись, а це: ортопедичний підйомник, інвалідні візочки. Наприклад, ортопедичний підйомник має функцію щодо утримання хворого у вертикальному положені і тоді медичний працівник зможе якісніше обробити тіло пацієнта

Image
Image

Акція: «16 днів проти насильства»

Волонтерський психолого-консультативний центр «Фенікс» для воїнів АТО, їх родин, Бердичівський Локальний освітній Центр при підтримці СП «Імперія Свята» тісно працює з родинами ветеранів АТО та переселенцями. За цей час створено групи підтримки. Постійно проводиться аналітика і статистика говорить що через війну 1937 дітей стали сиротами. Вдовами залишились 1213 жінок, а 1975 жінок втратили своїх синів. Іще 142 жінки чекають на звільнення із полону ОРДЛО свої рідних. Це страшна статистика, ці факти дають уявлення про справжню ситуацію з правами людини. Однак, українські органи влади не мають об’єктивної статистики з проблем гендерно-обумовленого насильства, про випадки сексуального насильства. З метою належного реагування на випадки насильства щодо жінок, одним із найближчих кроків парламенту повина стати ратифікація Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Є ряд громадських організацій, які працюють в даному напрямку щодо запобіганню насильству у всіх її проявах. Наша організація надає психологічну допомогу родинам у яких виникла дана проблема, проводимо ряд тренінгів. Ми співпрацюємо з рядом організацій у яких є база щодо перебування жертви короткотривалий час, поки не вирішиться конфлікт у родині. Ми закликаємо, якщо виникла проблема в родині – не мовчіть, знайте, що у Вас є підтримка: Вас вислухають і допоможуть.

ДЕНЬ СОНЯЧНИХ ДІТЕЙ!

21 березня відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна (World Down Syndrome Day). Дата була обрана не випадково - це символічне позначення самого синдрому Дауна, причиною якого є трисомія однієї з хромосом: у людини, що страждає цим захворюванням, 21-а хромосома наявна в трьох копіях. У перекладі на "мову календаря" вийшло 21-е число третього місяця. Синдром Дауна характеризується певним набором фізіологічних особливостей - таких, як "пласке обличчя", шкірна складка на шиї, гіпермобільність суглобів, м'язова гіпотонія та деякі інші. А головне, дитина з таким розладом розвивається помітно повільніше своїх однолітків. Незважаючи на поширену думку про нездатність таких дітей до навчання, вони цілком можуть освоїти як навички догляду за собою, так і більш складні дії. У всьому світі пройде масова акція LOTS OF SOCKS, під час якої люди надінуть яскраві, різнокольорові шкарпетки і продемонструють, як це бути не таким, як всі і привертати до себе погляди перехожих. Учасники акції впевнені, що відчувши на собі дивні погляди, люди почнуть розуміти "дітей сонця", для яких синдром Дауна став вироком. Серед людей з синдромом Дауна є талановиті, успішні й відомі люди. На честь сьогоднішньої дати, ми розповімо вам трохи про людей, яким їх успіх або талант дався значно складніше, ніж будь-якому звичайній людині.

В м. Бердичеві громадські організації «Щаслива дитина» та реабілітаційний центр «Насіння надії» ініціювали проведення акції на центральній площі міста. ГОЖОО «Воскресіння» та СП «Імперія свята» долучились до даної акції. Хочу подякувати нашим волонтерам – аніматорам, які проводили ігрову програму для дітей, а це Біленька Каріна та Музичко-Скрипка Олександрі.. Щиро вдячна, керівництву Педагогічного коледжу та ЗОШ №12, за гарне виховання молоді.

Image
Contact
Святкова агенция
"Імперія Свята"
Адреса:
вул. Європейска, 19/10
13300 Бердичів, Україна
Телефон:
(+380) 97 949 90 71
(+380) 63 487 96 09
E-mail:
isvyata.org@gmail.com
Clock
Години роботи
агенції
Понеділок - П'ятниця
9:00 - 18:00
Субота - Неділя
За домовленістю